co umíme:

 • - Webdesign, grafický návrh
 • - Redakční systém (CMS)
 • - E-Shop, elektronický obchod
 • - Optimalizace pro vyhledávače
 • - SEO, SEM a PPC
 • - Social media marketing (facebook, twitter atd.)
 • - Virální a email marketing
 • Tvorba www stránek, e-shop, SEO optimalizace

  Tvoříme kvalitní webové stránky s vysokým důrazem na přístupnost, webdesign a přívětivost pro vyhledávače. Nechte nás uplatnit naše bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek právě u Vašeho projektu, který vám bude generovat zákaznky. Webová stránka je v současnosti nepostradatelná a zároveň velice levná forma prezentace pro každou firmu. Uživatel hledající informace si udělá představu o neznámé firmě podle prvního dojmu z jejího webu. Kvalitní prezentace vyvolá důvěru u zákazníka, který bude s Vaší firmou rád spolupracovat.

  Webová stránka je důležitou vizitkou firmy! Ji nepodceňujte!

  Špičkový web Vám bude přinášet užitek. Takový web lidé rádi používají a stejně rádi se na něj vracejí. Bude Vás dále rozvíjet a budete se jím chlubit! Vždy navrhujeme internetové stránky s ohledem na dobrou přehlednost a snadnou použitelnost funkcí. Neplýtváme Vaším ani svým časem. Každou část webu důkladně promýšlíme a maximálně zhodnocujeme. Rádi tvoříme weby pro ty, kteří své stránky považují za investici do úspěchu a ne za (zbytečně) utracené peníze.

  Úspěšnost webových stránek záleží nejen na kvalitě technického a grafického zpracování, obsahu webu nebo aktuálnosti informací, ale také na síti kontaktů, které webové stránky sdružují.

  Optimalizace pro vyhledávače - SEO

  Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. Protože většina používaných SEO technik není původní a vychází ze zásad publikování přístupného a bezbariérového webu, jsou tyto techniky přínosné nejen pro počítačové stroje, ale i pro běžné a zejména handicapované uživatele. Existuje však kritika SEO, která vytýká účelovost těmto opatřením nebo jejich zneužití, protože roboti nejsou umělou inteligencí a proto důležitost obsahu pro návštěvníka stránek hodnotí nepřímo.

  Optimalizace pro vyhledávače je soubor metod, pomocí nichž efektivně přivedeme návštěvníky na Váš web. Díky kvalitní optimalizaci získáte přední místa ve vyhledávačích a tím spoustu nových zákazníků. SEO je jedna z nejlevnějších cest, jak přivést zákazníky na Váš web.


  I nejkvalitnější web bez návštěvnosti, svému majiteli nic nevidělá. SEO Vám pomůže tento problém vyřešit! Buďte vysoko nade všemi!